Másodszor is nyerni kell Körmenden az Oroszlánynak

1-1-es állásról folytatódik a 3 nyert mérkőzésig tartó negyeddöntős küzdelem.

Nagyon fontos meccs lesz

Fotó: Novotni Ákos

A három győzelemig tartó negyeddöntős párbaj harmadik mérkőzésére készül a Lions, az első két összecsapás után 1-1 az eredmény. Érdekesség, hogy mindkét eddigi összecsapást a vendégcsapat nyerte, múlt héten szerdán az MVM-OSE Körmenden nagyszerű játékkal ellopta a vasiak pályaelőnyét, amit aztán a Körmend szombaton visszavett Oroszlányon. A ma esti mérkőzésnek óriási a tétje, hiszen aki veszít, az a pénteki, negyedik, oroszlányi összecsapáson győzelmi kényszerben lép pályára. Ahogyan Sebastjan Krasovec, a Lions edzője is fogalmazott, mindenképpen javulnia kell csapatának:

Hazai pályán rosszul játszottunk, így ha tovább akarunk jutni, most másodszor is nyernünk kell Körmenden. Mindkét csapat számára fontos mérkőzés lesz, sokkal jobban kell játszanunk, mint legutóbb.