cselgáncs

2019.10.26. 09:02

Aranyat hozott haza Kunyik Botond Kecskemétről

A Tatabányai ­Judo Club (TJC) versenyzői is részt vettek a közelmúltban Kecskeméten rendezett diák „A” és „B” Országos Bajnokságon.

K. A.

Forrás: Beküldött

A TJC versenyzői közül Kunyik Botond szerepelt a legjobban, aki a 32 kilogrammosok között a dobogó legmagasabb fokára állhatott. Második lett a 36 kilogrammos Katona Eszter és a 32 kilós Radovics Mihály, míg Németh Bálint (35 kilogramm) a harmadik helyen végzett. Dubszki László (60 kilogramm) az ötödik helyet szerezte meg. A kitűnő eredményeknek köszönhetően a TJC csapata az országos éremtáblázat hatodik helyén végzett.