Avatás

2025.04.11. 10:30

Ők vigyáznak mostantól Esztergom és környékének biztonságára

Új kollégákkal bővült a Komárom-Esztergom vármegyei rendőrség állománya.

A huszonéves Sára, Péter és Zsombor Esztergom környékén laknak, és itt is teljesítenek szolgálatot a jövőben – közölte a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság hivatalos Facebook oldalán a napokban.

Mint írták, Péter a katonait cserélte rendőri egyenruhára, Zsombor családi hagyományokat követett, Sára pedig érdeklődésből választotta ezt a hivatást, amit most ki is tanul.

A közbiztonság, határrendész és útlevélkezelő rendőrjárőrképzés időszakában toborzó rendőrök folyamatosan tartják a kapcsolatot a fiatalokkal. Együtt örülnek a tanulmányi sikereknek és büszkeség volt számukra, hogy Péter a saját szakaszát vezette, Sára pedig az eskü szövegét olvasta fel az ünnepélyes eskütételen.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában