Kemma.hu videó

2024.06.08. 15:09

A tatai háziorvos a békéért buzdít választásra +videó

Az Egymillió Találkozás Napjához csatlakozott Tata is, ahol Michl József polgármester beszélgetett a lakókkal. A választás előtti napon videóban üzentek a Kemma.hu olvasóinak.

Dr. Pálfi János doktor úr jó ismerősként nyitott ajtót Bencsik János országgyűlési képviselőnek és Michl Józsefnek, Tata polgármesterének, akik az Egymillió Találkozás Napja alkalmából járták a várost. Az ismert háziorvos szerint a vasárnapi választás a békéről fog szólni. 

egymillió találkozás választás szavazás bencsik gál csaba michl józsef
A tatai háziorvos, Dr. Pálfi János azt várja a választástól, hogy egész Európában végre béke legyen 
Fotó: Z.M. / Forrás: 24 Óra

Pálfi doktor úr szerint azért kell elmenni szavazni, mert az ember tiszteli a múltját és szeretné, ha a jövője is biztonságban lenne. 

A béke a választás tétje

– Valóban a békéről van szó. Én elég régen születtem már, úgyhogy megéltem '56-ot, a rendszerváltást, sok mindent. Nekem tetszik ahogy a kormány hozzááll a dolgokhoz. Tényleg akkor érzem magam biztonságban, ha úgy alakulnak a dolgok, ahogy azt eltervezték. Bízom abban a jövőben, amiben reménykedem is. Hogy végre nem csak Magyarországon, hanem egész Európában biztonságban lesznek az emberek – magyarázta Pálfi János. 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában