Menetrend

2023.01.05. 18:46

Gázolás - vaddisznó miatt késnek az esztergomi vonatok

Több vonat menetrendje változik, van, ami ki is marad.

Kemma.hu
Gázolás - vaddisznó miatt késnek az esztergomi vonatok

Forrás: Mávinform

A Máviform tájékoztatása szerint január 5-én csütörtök este baleset miatt Óbuda és Solymár között a vonatok egy vágányon közlekednek, az esztergomi vonalon 15-30 perccel megnő a menetidő, vonatkimaradásokra kell számítani.

Mint azt Szabóné Berki Bianka rendőrszázadostól, a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjétől megtudtuk a vonat egy vaddisznót ütött el. Az elsődeges infomrációk szerint a balesetben személyi sérülés nem történt.

 A Nyugati pályaudvarról 17:21-kor Esztergomba elindult Z72-es vonat (2076) Üröm és Solymár között várakozik, utasait a következő Z72-es vonatra (2086) szállítják át, ami várhatóan 30 perces késéssel közlekedik tovább.

Forgalmi változások:

 Az Esztergomból 19:05-kor a Nyugati pályaudvarra induló Z72-es vonat (2031) nem közlekedik.

A Rákosról 18:05-kor Pilisvörösvárra elindult S76-os vonat (3276) csak Óbudáig közlekedett, utasai a következő Z72-es vonattal (2018) utazhatnak, ami Pilisvörösvárig a megállóhelyeken is megáll. A Pilisvörösvárról 18:52-kor Rákosra induló S76-os vonat (3263) csak Óbudától közlekedik.

 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában