tekeredik a rétes

2018.04.12. 09:22

Édesszájúak, figyelem: ez a naszályi program önöknek szól!

A nagysikerű naszályi közösségi fánksütés után most egy újabb finomság elkészítését tanulhatják meg az érdeklődők, és még kóstolót is kapnak!

Sz. Sz.

Februárban fánkor sütöttek a naszályi IKSZT-ben

Fotó: Tóth Anikó

A közösségi fánksütés után ismét édes programra várják az érdeklődőket a naszályi IKSZT épületébe április 20-án 16 órától. Előző alkalommal szalagos fánk és fánkgolyó készült, az előbbit baracklekvárral, az utóbbit fahéjas porcukorral kínálták az ügyeskezű háziasszonyok.

Februárban fánkor sütöttek a naszályi IKSZT-ben
Fotós: Tóth Anikó

De a résztvevők nemcsak megkóstolhatták a finomságokat, hanem az elkészítésüket is elleshették, sőt a receptet is lemásolhatták maguknak, hogy otthon is elkápráztathassák új tudományukkal a családot.

Bruzsa-Sebők Kitti arcfestő fantasztikus kreációi nagy sikert arattak a gyerekek körében
Fotós: Tóth Anikó

Jövő pénteken pedig a nem éppen egyszerűségéről híres rétes készítésének rejtelmeibe vezetik be a vendégeket. Ismét lesz kóstoló, Bruzsa-Sebők Kitti pedig arcfestéssel és csillámtetoválással készül a gyerekeknek.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában