Ítélet

2022.10.19. 16:36

Barátnőjét védte 4 molesztálótól, hatalmas verést kapott a férfi (videó)

Az ittas négyesnek nem tetszett a barátnőjét védő férfi magatartása, ezért összeverték. Most ítéletet hozott a bíróság az ügyben.

Kemma.hu

Csúnyán megverték a barátnőjét védő férfit

Forrás: Magyarország Ügyészsége

A Tatabányai Törvényszék tájékoztatása szerint a Tatabányai Járásbíróság az október 19-ei előkészítő ülésen, társtettesként elkövetett garázdaság bűntette miatt két vádlottat jogerősen 300 ezer forint pénzbüntetésre ítélt, míg a harmadik férfi esetét tárgyalásra utalta abban az ügyben, ahol négyen támadtak Oroszlányban egy barátnőjét védő férfire. Dr. Horváth Sándortól, a megyei főügyészség szóvivőjétől megtudtuk, hogy az két férfi ügyében az ügyész és elkövetők tudomásul vették az elsőfokú ítéletet, így az jogerőssé vált.

A vádirat szerint a négy elkövető 2020. november 14-én 21 óra körül az oroszlányi munkásszálló előtti füves területen, a kijelölt dohányzó helyen ittas állapotban molesztálták a sértett barátnőjét. A férfi mindezt megelégelte, odament hozzájuk, hogy elhozza onnan barátnőjét. Az elkövetőknek ez nem tetszett, szóváltás alakult ki köztük, majd a négyen megverték a férfit, őt testszerte ütötték és rúgták. Nyolc napon belül gyógyuló comb – és könyök zúzódása keletkezett, emiatt nem kívánta az elkövetők megbüntetését.

 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában