2019.04.14. 14:23
Babakocsis tolvaj próbált szerencsét egy tatabányai üzletben
A tatabányai rendőrök kihallgatták a fiatal nőt, aki egy boltból akart lopni. Méghozzá egy babakocsiba dugta el a zsákmányt.
A rendőrség tájékoztatása szerint egy 16 éves fiatal április 13-án délután, egy tatabányai üzletben vásárolt. Több termékről az áruvédelmi eszközt eltávolította, majd azokat a nála lévő babakocsi aljába rejtette.
A fiatal a pénztárnál néhány terméket kifizetett, de a kijáratnál őt a biztonsági őr feltartóztatta és értesítette a rendőröket. A járőrök az ellenőrzés során több terméket is megtaláltak, amit fizetés nélkül akart az üzletből kivinni. A helyi lakost a Tatabányai Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták. Ellene lopás vétség miatt indult büntetőeljárás.
(Főoldali kép: Shutterstock)