Időjárás

2025.06.19. 04:30

Napos, meleg idő várható csütörtökön

Csütörtökön sok napsütésre és 30 fok körüli melegre készülhetünk. A szél többnyire mérsékelt marad, csapadék nem várható.

A Köpönyeg.hu előrejelzése szerint június 19-én, csütörtökön napos, időnként fátyolfelhős időre készülhetünk. Csapadék nem valószínű, a szél többnyire mérsékelt marad. A hőmérséklet hajnalban 13 fok körül alakulhat, délutánra pedig 30 fok közelébe emelkedik.

A HungaroMet friss előrejelzése szerint csütörtökön túlnyomóan napos, száraz idő várható. Az északi szél helyenként megélénkülhet, de viharos lökések nem valószínűek. A nappali maximumok 30 és 31 fok között alakulnak.

Forrás: HungaroMet

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!