Időjárás

2024.12.13. 04:30

Pénteken több napsütés is vár ránk

Mondjuk, milyen időjárással folytatódik a hét.

A koponyeg.hu előrejelzése szerint pénteken északkeleten többórás napsütés várható, míg délnyugat felé haladva egyre több felhő zavarja a napsütést. A Dunántúlon elszórtan fordulhat elő havas eső, szitálás. +3, +4 fok valószínű délután.

A HungaroMet prognózisa szerint pénteken többé-kevésbé összefüggő felhőtakaró nyugat felé tolódik, így a kevésbé felhős, napos tájakon megnövekszik, miközben északkelet felől lassan csökken a felhőzet. Számottevő csapadék nem lesz. A keleties szél csak kevés helyen élénkül meg, de estétől Sopronnál már előfordulhatnak erős széllökések is. A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 2 és 5 fok között alakul.

Pénteki időjárás
Pénteki időjárás
Forrás: met.hu

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában