Időjárás

2024.12.05. 04:30

Egyszer eső, másszor napsütés: felemás idővel folytatódik a hét

Mondjuk, milyen lesz az idő csütörtökön.

A koponyeg.hu előrejelzése szerint csütörtökön eleinte többnyire borult lesz az ég, de napközben nyugat felől felszakadozik a felhőzet, és helyenként kisüt a nap. Gyenge, vegyes halmazállapotú csapadék főként keleten fordulhat elő. Az északi, északnyugati szél időnként megélénkül. A hőmérséklet -3 és +3 fok között alakul reggel, délután +4 fok körül várható.

A HungaroMet prognózisa szerint csütörtökön a Dunántúl északnyugati és nyugati felében sok napsütésre számíthatunk, máshol azonban csak rövidebb időre süthet ki a nap, határozottabban majd naplementét követően csökkenhet a felhőzet. Számottevő csapadék nem várható, de helyenként szitálás, gyenge eső előfordulhat, a magasabban fekvő helyeken havas eső, hószállingózás sem zárható ki. A nyugati megyékben lengedezhet az északi szél. A legmagasabb nappali hőmérséklet 2 és 7 fok között valószínű.

Forrás: met.hu

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában