Időjárás

2023.02.07. 06:18

Se csapadék, se fronthatás nem lesz ma Komárom-Esztergomban

Címkék#időjárás

Csak hideg. Reggel -7, délután 0 fok körül alakul a hőmérséklet.

Kemma.hu

Forrás: köpönyeg.hu

A Köpönyeg.hu prognózisa szerint február 7-én, kedden a sok napsütést inkább csak északkeleten zavarják felhők, de csapadék ott sem alakul ki. Az északi szél néha megélénkül.

Reggel -7, délután 0 fok körül alakul a hőmérséklet. Számottevő fronthatás nem terheli szervezetünket. A frontérzékenyek javulást tapasztalhatnak.

Jelentősebb egészségi állapotot befolyásoló időjárási tényezőre nem kell számítani, a legtöbb időjárás okozta tünet enyhül, illetve megszűnik. A fagyos idő és a megélénkülő szél miatt az arra érzékenyeknél fejfájás, a mozgásszervi betegségekben szenvedőknél ízületi fájdalom jelentkezhet.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában