Friss hírek

2005.01.12. 13:21

Új vezérigazgató az atomerőmű élén

Kovács József üzemviteli igazgatót nevezte ki szerdán a Paksi Atomerőmű Rt. rendkívüli közgyűlése az atomerőmű élére.

BAMA

 Mittler István szóvivő elmondta: a 42 éves új vezérigazgató első munkahelye a Paksi Atomerőmű Vállalat volt, kezdő  gépészmérnökként  az üzemvitel területén ismerte meg az erőmű teljes  működését.

Kovács József tízéves üzemviteli gyakorlat után 1997-ben a  reaktor osztály vezetője lett, 2003. február 1-jétől a felső vezetés  tagja, az atomerőmű üzemviteli igazgatója. Emellett közel egy  évtizede a Nemzetközi Atomenergia Ügynökség szakértője. 

A vezetőváltást Kocsis Istvánnak, az erőmű eddigi  vezérigazgatójának a Magyar Villamos Művek Rt. élére történő  kinevezése tette szükségessé.

-->

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!