2016. október 1.

A vízművesek a tavalyival nagyjából azonos kerettel vágnak neki a 2016-17-es pontvadászatnak.

Komárom-Esztergom megyei éremhalmozás a paksi Atom Kupán

2016. szeptember 29.

A hétvégén rendezték Pakson az Atom Kupát. A verseny a diák C korosztálynak Magyar Kupa, míg a B, A, serdülő és ifjúsági korosztály számára országos rangsorverseny volt

Egerben kezdenek a tatabányai pólósok

2016. szeptember 28.

Az EBP Tatabánya célja a tisztes helytállás a Bitskey-uszodában.

Több százan sportoltak Tatán

2016. szeptember 27.

Harmadik alkalommal rendezték meg az Országos Állatorvos-Agrár Sportnap és Családi Hétvégét, az eseménynek ezúttal is Tata adott otthont.

Remek tatabányai eredmények az atlétika ob-n

2016. szeptember 23.

Hoffer Krisztina, Áts Viktória, Misák Dominika és Fischer Patrik is országos bajnok lett.

Országos bajnok Leányvárról

2016. szeptember 20.

Edzőtábor után jött a verseny.

A 81 éves Zsiga János is teljesítette a félmaratont

2016. szeptember 12.

A 31. Wizz Air Budapest Félmaratonon 174 megyei versenyző is indult. Köztük a tatabányai Zsiga János.

Taroltak a komáromi sportlövők Nyíregyházán

2016. szeptember 5.

Komárom kisöbű puskásai az 50 méteres ifjúsági és felnőtt Országos Bajnokságon tovább öregbítették a Sportlövők Városa hírét. Az országos bajnoki érmek mellett egyéni csúcsok és kiugró eredmények is születtek Nyíregyházán, szeptember első hétvégéjén.

Az Eb-n és vb-n is volt tatabányai döntős

2016. augusztus 14.

Hoffer Krisztina felnőtt magyar bajnoki címet szerzett a szabadtéri székesfehérvári viadalon.