hírek, képek, témák - Egyéb

Cselgáncs: Csernoviczkit a magyar szurkolók lendíthetik át a holtponton a világbajnokságon

2017. június 21.

A hazai közönség is segítheti Csernoviczki Évát augusztusban a budapesti cselgáncs-világbajnokságon.

Harmadik helyen végzett Mexikóban Csernoviczki Éva

2017. június 19.

A tatabányai Csernoviczki Éva bronzérmet nyert a cselgáncsozók Cancúnban rendezett Grand Prix-versenyén.

Tatabányai bronz Bukarestből

2017. június 4.

Az Ippon Judo Tatabánya SE versenyzője, Salánki Evelin és Kárpáti Emese is bronzérmet nyert a cselgáncs világkupa-sorozat bukaresti állomásán.

Tatabányai diák döntötte meg a diákolimpiai rekordot

2017. május 29.

Schmölcz Xavér Márk, a TSZC Kossuth Lajos iskolájának diákja gerelyhajításban ért el óriási sikert, de az árpádos Salamon András sem talált legyőzőre távolugrásban.

Biztosan maradt benn az élvonalban az EBP Tatabánya

2017. május 26.

A világ legerősebb vízilabda-bajnokságában a 2016–17-es pontvadászatot a tizennegyedik helyen zárták a tatabányai pólósok. Ez pedig azt jelentette, hogy minden további megpróbáltatás – osztályozó – nélkül benn maradt Zantleitner Tamás vezetőedző csapata az első osztályban. Tavaly ugyanez csak az osztályozót követően sikerült...

Az egyik legromantikusabb kisvárosunk triatlon kupának ad otthont

2017. május 24.

Az Old Lake Man Középtávú Triatlon Amatőr Magyar Kupa versenyzői 1,9 kilométert úsznak majd a tatai Öreg-tóban, 90 kilométert kerékpároznak és 21 kilométert futnak augusztusban.

Győzelmével rájátszásban a Tatabánya Mustangs

2017. május 16.

A hétvégén ismét pályára lépett Tatabánya amerikaifutball-csapata. A Mustangs magabiztosan győzött Bodán, ezzel bejutott a rájátszásba.

Öt érmet szereztek a dorogi úszók a BVSC Kupán

2017. május 15.

A május 13-14-én megrendezett XVI. BVSC Kupa Nemzetközi Úszóversenyen öt érmet szereztek a dorogi Új-Hullám SE versenyzői.