Névtár - Csernoviczki Csaba

Szemtelenül fiatal tatabányai lány nyerte a felnőtt judo magyar bajnokságot

november 9. 08:00

A még ifjúsági korú Ábrahám Titanilla a 48 kilogrammos súlycsoportban a dobogó legmagasabb fokára állhatott. Ő lehet a szintén tatabányai, szintén 48 kilóban versenyző Csernoviczki Éva utóda?

Csernoviczki Éva nem adja fel: irány Tokió!

augusztus 12. 16:40

Ez a várás, a szervezetlenség és a pech olimpiája volt – mondta a Rióból hazaérkező Csernoviczki Csaba, a női 48 kg-os kategóriában 7. helyen végző tarjáni cselgáncsozó, Csernoviczki Éva edző-édesapja, akit nem sokkal a leszállás után értünk el telefonon.

Csernoviczki Éva ezüstérmes!

április 21. 19:13

A 48 kilogrammos Csernoviczki Éva ezüstérmet nyert, Pupp Réka pedig ötödik lett csütörtökön az olimpiai kvalifikációs cselgáncs Európa-bajnokságon Kazanyban.

2015: a tatami mesterei voltak az ipponosok

január 6. 13:17

Rendkívül eredményes évet zárt 2015-ben az Ippon Judo SE Tatabánya, a klub versenyzői a megyeitől a nemzetközi szintig halmozták a jobbnál jobb eredményeket. Az egyesület azonban nem csak a tatamin, hanem azon kívül is begyűjtött több elismerést.

Siklósról egy, Tatáról hat érmet hoztak haza az Ippon SE dzsúdósai

március 19. 16:03

A siklósi ifjúsági országos bajnokságon több téves bírói döntés is kellett ahhoz, hogy ne végezzen több tatabányai versenyző a dobogón - mondta Csernoviczki Csaba.

Két ipponos pontszerzés az U23-as Eb-n

november 17. 10:00

Az Ippon Judo Tatabánya SE három versenyzője vett részt a lengyelországi Wroclawban rendezett U23-as Európa-bajnokságon. Közülük Őri Felicián és Salánki Evelin végzett pontszerző helyen.

Salánki Evelin ötödik lett a junior világbajnokságon

október 26. 07:49

Az Ippon Judo Tatabánya SE 78 kilogrammos versenyzője meglepetést okozva pontszerző helyen végzett az egyesült államokbeli Fort Lauderdale-ben rendezett junior cselgáncs világbajnokságon.

Két éremmel tértek haza Prágából a tatabányai dzsúdós lányok

július 29. 13:00

Az utóbbi hetek-hónapok eredményei azt mutatják, a most felnövőben lévő új generáció méltó folytatója lehet a tatabányai dzsúdós hagyományoknak. A hétvégén Prágában rendezett junior Európa-kupán két korosztályos válogatott tatabányai versenyző lépett szőnyegre, és mind a ketten dobogós helyen végeztek.

Csernoviczki Éva: „Fejben lettem erősebb”

július 16. 07:09

Áprilisban megnyerte az Európa-bajnokságot, júniusban a Budapest Grand Prix-t. Minden esélye megvan rá, hogy az augusztusi, oroszországi világbajnokságon is jól szerepeljen, de az Ippon Judo SE Tatabánya olimpiai bronzérmes versenyzője egyelőre nem szívesen bocsátkozik jóslatokba. Ami biztos: keményen készül az idei év legfontosabb megmérettetésére.

Csernoviczki Éva az idei világbajnokság egyik favoritja

július 12. 12:00

Az elmúlt hónapokban szinte minden összejött Csernoviczki Évának, az Ippon Judo Tatabánya SE olimpiai bronzérmes sportolójának. Két nagy versenyen, az idei Európa-bajnokságon és a Budapest Grand Prix-n is az első helyen végzett, most pedig igyekszik átmenteni kiváló formáját a következő megmérettetésre.